X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
پنج‌شنبه 24 تیر‌ماه سال 1389 ساعت 11:56 ق.ظ

آشنایی با مقررات کلاسی و معیارهای ارزیابی و تعیین نمره نهایی

دانشجوی گرامی 

  

نمره شما نتیجه ارزیابی دانسته های شما در آزمون ها و تکالیف و پروژه های درسی است، بنابراین نمره نهایی مستقیما حاصل دسترنج خود دانشجو است و استاد در این مورد  تنها در چارچوب زیر محاسبه کننده نمره نسبت داده شده به تلاش دانشجو می باشد.  

  

دانشجوی گرامی 

 

معیارهای بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان بر مبنایی تنظیم شده است که با همه یکسان برخورد شود. لذا از در نظر گرفتن شرایط خاص کاری و خانوادگی و سایر مشکلات احتمالی پرهیز مینماییم و برای تعیین نمره یک درس در چهارچوب و بر اساس قوانین آمده در زیر عمل خواهیم نمود: 

- میان ترم  30 تا 35 درصد

- پایان ترم  65 تا 70  درصد 

- در صورت وجود تکلیف یا پروژه درسی به میزان نمره در نظر گرفته شده برای  تکلیف و پروژه از نمره میان ترم و پایان ترم  کاسته می گردد. 

- در صورتی که دانشجویی به هر دلیلی در میان ترم شرکت نکند (موجه یا غیر موجه) نمره میان ترم برای او صفر در نظر گرفته می شود و برگزاری امتحان مجدد یا محاسبه نمره فقط بر اساس پایان ترم به هیچ وجه مقدور نیست.  

- از آنجا که قطعا به نمره  واقعی همه دانشجویان (به یک میزان) کمک می گردد درخواست نمره به صورت جداگانه  پذیرفتنی نیست.  

- برقراری تماس با استاد به هر شکل (تلفن یا پیامک)  و به هر منظوری  (اعتراض به نمره یا درخواست نمره)  به هیچ وجه مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. تنها راه برقراری ارتباط از طریق   ایمیل اعلام شده در همین سایت  (فقط همین ایمیل) می باشد. 

- جزوه درسی استاد فقط به صورت عمومی (در صورت تشخیص) در اختیار دانشجویان قرار می گیرد و امکان کپی و تکثیر از آن وجود ندارد

- برگزاری کلاسها طبق تقویم رسمی دانشگاه می باشد. 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo